Tolatókamera
Átlagos értékelés: | Nem értékelt |
Elérhetőség: | Raktáron |
Várható szállítás: | 2023. október 03. |
Szállítási díj: | 1.650Ft |
Vízálló Tolató kamera, amelyet monitorhoz csatlakoztathat. Beköthető a tolató lámpára, így a monitort automatikusan bekapcsolja amikor hátramenetbe kapcsolja a sebváltót. | |
Cikkszám: | 00066 |
Leírás és Paraméterek
Vízálló Tolató kamera
A kamera hosszú kb. 5 m-es kábellel rendelkezik mellyel a műszerfalig elvezethető és csatlakoztatható megfelelő monitorhoz.
Hogyan működik?
A kamerát fel kell szerelni az autó hátuljára a rendszám fölé, vagy akár a szélvédő belsejére is rakható. A rögzítése kétoldalas ragasztóval vagy csavarral lehetséges. Be kell kötni gyújtás 12V-ra
valamint rá kell kötni az egyik vezetékét a tolató lámpára. Amikor hátramenetbe kapcsolja a sebváltót, akkor a csatlakoztatott monitort bekacsolja és Ön látni fogja a hátsó kamera képét.
A monitort külön kell megrendelni!
4.3 Inches átlójú monitort ide kattintva tudja megrendelni: Monitor tolató kamerához
Nagy látószög, jó képminőség éjjel és nappal
170 fokos látószögű kamera, 4 db LED-del melyek akkor kapcsolnak be ha hátramenetbe kapcsolja az autót.
Technikai adatok
Vízálló: igen
Látószög: 170 fok
Felbontás: 640x480 pixel
Működési feszültség. 12V -/+ 10 %
Kapcsolódás monitorhoz: Vezetékkel. Külön be kell kötni a tolató lámpára is.
Csatakozó típusa: RCA
Mi Van a dobozban?
1 db Vízálló mini kamera
1 db két oldalas ragasztó és csavarok a rögzítéshez